Wedstrijden

Startlijst Herfst Concours 2019

Te rijden proef: versie B

starttijd:09.30u

Rubriek 'Eigen paarden'

1. Christien Mussche                      Bruno (L2)

2. Nienke Rijkeboer                        Bilou (F12)

3. Rachel Pereira de Azevedo          Fiona (F9)

4. Carla Hattem                             Bruno (F9)

5. Nancy Boom                              Woodland (F6)

6. Eve Beldman                              Roos (F4)

 

Rubriek 'Gecombineerde proeven'

7. Evelien Bloemhof                         Charly (F6)

8. Petra Kouwen                              No Limit (F10)

9. Elena Fridrichs                             Otrona (F7)

10. Vera Hofstede                            Charly (F6)

 

F5

11. Mirthe Russcher                         No Limit

12. Gizanne ter Harmsel                   Layla

13. Anne Tinholt                              Blase

14. Vera Heide                                 Charly                      

15. Suze Akse                                 Layla

16. Emily van Pijkeren                     Jamira 

 

Pauze +- 11.30u

starttijd 11.45u

F4

17. Berdien Klappe                         Layla

18. Joanne Bloemert                       Jamira

19. Annet Schuurman                      No Limit

20. Elma Gunnink                           Layla

F3

21. Marleen Kwakkel                        Beauty

22. Thirza Hoogers                           Jumper

23. Eveline van den Bergh                  Beauty

F2

24. Naomi de Weerd                         Manou

F1

25. Lyse Meijer                                Sunny

26. Sophie Bloemert                        Manou

 

A proeven

27. Laura Schuth                            Presto

28. Fien Zieleman                           Betty

 

Uitslagen

Rubriek 'Eigen Paarden'

1e Prijs           Rachel Pereira de Azevedo        Fiona

2e Prijs           Nancy Boom                            Woodland

 

Rubriek 'gecombineerde proeven'

1e Prijs            Evelien Bloemhof                   Charly

 

F5

1e Prijs           Gizanne ter Harmsel               Layla

2e Prijs           Mirthe Russcher                     No Limit

 

F4/F3

1e Prijs            Joanne Bloemert                   Jamira

2e Prijs            Annet Schuurman                 No Limit

 

F2/F1

1e Prijs           Naomi de Weerd                    Manou

A proeven 

1e Prijs            Fien Zieleman                       Betty

Archief weergeven.